Діяльність клубу «Добрий господар»

     Вирощуємо тільки найкраще» – так каже керівник любительського клубу «Добрий господар» Магдалина Йосипівна Мельник, яка вже довгий час співпрацює з редакцією газети «Сільський вісник», виписує насіння, користується порадами, які друкуються на сторінках часопису.

    Коли в Перегінській міській бібліотеці було відкрито Інтернет-центр, бібліотекарі запропонували Магді Йосипівні скористатися їх послугами, використовуючи для зручності сайт газети і вона погодилась. Переконавшись, що це і вигідно, і швидко, і якісно вирішили спільно на базі бібліотеки створити любительський клуб, щоб не тільки вона, а й друзі, знайомі та всі бажаючі жителі селища могли дізнатися про різні біопрепарати, про насіння, про те, як треба працювати біля землі. щоб мати віддачу.

     Засідання клубу проводяться у вигляді бесіди-поради, висвітлюючи певну тему. От на останньому мова йшла про культивацію ґрунту, а саме, як треба працювати біля землі, щоб вберегти її від сильних морозів, вітрів, проливних дощів, пекучого сонця. А це всього-на-всього восени не полінуватись і зробити ковдру для землі з різних домашніх відходів: сіна, трави, кропиви, лушпиння цибулі та часнику, фасолові та горохові стебла та ін. і все це прикрити картоном і ґрунтом і тоді одержимо теплу грядку, накормлену вітамінами і вже готову до весняної посадки. Ще багато цікавого можна дізнатись на засіданнях, які проходять щомісяця. Працівники бібліотеки зробили викладку літератури по такій темі. А за допомогою комп’ютерів присутні мають можливість переглянути диски із записами про результати вирощеного таким способом урожаю.

     А ще, радить п. Магда, все що робимо, треба робити з любов»ю і одержимо від землі відповідну віддачу.