Колядували перегінчани у патріаршому соборі

     Напередодні старого Нового року гурт «Різдвяні зорі» Перегінського народного дому відгукнулись на запрошення відвідати з різдвяною колядою м. Київ, а зокрема взяти участь у так званому святі ділення просфори з главою УГКЦ блаженнішим Святославом Шевчуком. А 14 січня на сцені Міжнародного виставкового центру лилась мелодія бойківських колядок та віншувань.

      Враженнями поділився керівник гурту Ярослав Люльчак, який сказав, що вони були щиро задоволені глядацькою аудиторією, яку представляли глава УГКЦ  блаженніший Святослав Шевчук, владика-емерит Любомир Гузар, високопосадовці нашої держави, депутатиВерховної Ради, державні діяч та політики.

     Велике враження залишило так званек свято ділення просфори (спільна трапеза) з блаженнішим Святославом Шевчуком, під час якої глава УГКЦ особисто вітався з кожним зі своїх гостей. Не оминув він і перегінських колядників. Дізнавшись, звідки ми, патріарх з приємністю мовив: «Мій дідусь у свій час був у Перегінську лісничим…» та з радістю сфотографувався напам»ять.

     Перегінчани мали можливість також поспілкуватися із депутатами Верховної Ради України, а саме Арсенієм Яценюком, Тарасом Чорноволом.