«Жінка. Весна. Поезія»

     Ви відчуваєте?. Весна… Весна в природі і душі. Ми занурюємося в свіжий подих весни, що навіює нам мрії про пахощі рідних лісів, трав, квітів. Прийшла весна і подарувала нам сонце, квіти, натхнення і почуття безмежності щастя.  

     З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті, – щастя, радість, надія, кохання – пов’язане з жінкою.

     Жінка, її велич і красу, її ніжну вдачу оспівував не один поет. І  це висвітлили працівники Перегінської міської бібліотеки під час проведення години поезії «Жінка. Весна. Поезія», яку вони провели з жінками, членами клубу «Добрий господар». Бібліотекарі Мельник Л., Абрам Л., Бурмас І. читали вірші Лесі Українки, І. Франка, В. Сосюри, М. Рильського, Ліни Костенко та Марії  Матіос. Всім до душі припала легенда «…І створив Бог жінку», яку розповіла завідуюча бібліотекою Василів Г.Я., вона ж поздоровила присутніх, а в їх особах всіх користувачок бібліотеки  із святом Весни та побажала здоров’я, щастя, душевного комфорту, родинного добробуту та земних гараздів.