«Чудеса комп»ютерної техніки»

 

     Сучасне життя неможливо уявити без комп’ютера.  На виробництві, у навчанні ми звертаємось по допомогу до електронної техніки. Персональні  комп’ютери  стали звичними домашніми апаратами, як, скажімо,телефон чи телевізор. Це записник і  довідник, бухгалтер і перекладач, домашній учитель і екскурсовод, кінотеатр та засіб зв’язку. Комп’ютер допоможе нам купити квиток на поїзд чи літак, замовити телефонну розмову, надрукувати текст тощо.

     За допомогою Міжнародної інформаційної мережі  Internet  можна надіслати електронного листа своїм рідним чи друзям в іншу країну. Для цього лише потрібно мати або домашній комп’ютер , або зайти до однієї із  найближчих  сучасних   бібліотек, які за сприяння міжнародної програми «Бібліоміст» забезпечені комп’ютерним обладнанням. Про це йшла мова в Перегінській міській бібліотеці під час проведення пізнавальної години «Чудеса комп’ютерної техніки», яку з учнями 10 класу провела зав. бібліотекою Василів Г.Я.

     Також присутні дізналися, яку саме допомогу одержали користувачі бібліотеки, скориставшись послугами  комп’ютерів цієїбібліотеки. Було запропоновано, для бажаючих більше дізнатися та навчитися комп’ютерної грамотності, приходити на тренінгові заняття, які проводяться бібліотекарями-консультантами Василів Г.Я. та Абрам Л.Б.

     Для молоді проведено огляд книг, які надійшли до бібліотеки як подарунок від ДП «Саміт-книга».Ці книги дуже цінні і допоможуть всім, хто бажає добре вивчити та впровадити в практику роботу на комп’ютерах.