«Роки людині до лиця»

 

Летять літа, як білі журавлі,

Дзвенять, як ті волошки в житі,

Та не зникає слід їх на землі,

Якщо для добрих справ прожиті

 

     У святковий, щедро напоєний теплом осінній день у приміщенні Нородного Дому в чудовому товаристві на свято зібралися  гості, щоб віддати шану людям, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях. А запрошені вони були на годину спілкування  «Роки людині до лиця», присвячену Міжнародному дню людей похилого віку, яку підготували працівники Перегінської міської бібліотеки спільно із працівниками соціального територіального центру  під керівництвом  М. Г. Пилипів та новоствореного клубу «Надвечір’я».

     В цей день на свято завітали директор районного територіального центру М. Д. Кравець та заступник  терцентру Л. В. Абрам, які привітали присутніх із святом.

     Приємна атмосфера за чашкою кави надихнула гостей заходу на спогади. Гості із захопленням розповідали про прожиті  роки, про насолоду, яку одержували від своєї роботи.

     Ведучі вечора зав. бібліотекою Василів Г. Я. та бібліотекар Абрам Л. Б. вели мову про милосердя i доброту та, що потрібно для того, щоб бути щасливим. Добро неможливе без любові до ближнього, до себе, до життя. Допомогти іншому – це значить принести дрібку добра, шматочок сердечності, крапельку милосердя. Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі  і біді – це повинно бути  в характері нашого народу.

     Свято супроводжувалось пісенними вітаннями у виконанні чоловічого гурту «Братове» та жіночого вокального ансамблю.

     Працівники бібліотеки влаштували тематичну викладку під назвою «Роки людині до лиця».

     А на завершення ведучі  побажали  гостям  та їх сім’ям здоров’я, щастя, добра та інших життєвих гараздів.

«Селище Перегінськ відзначило своє 720-річчя»

     23 вересня 2012 року в смт. Перегінське відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення 720-річчя Дня селища. На святкування в Перегінське з близьких і далеких доріг поз’їжджалися земляки і гості, щоб разом із перегінчанами відсвяткувати цю знаменну подію.

     Розпочався захід з панахиди та вітального слова отця-декана Романа, після чого до вітального слова запрошено селищного голову І. Люклян, голову РДА М. Філіповича, депутатів обласної ради О. Голубчака та М. Мердуха. Головою райдержадміністрації було вручено почесні грамоти голови ОДА та грошові премії кращим жителям селища. На святкуванні також були присутні заступник голови ОДА В. Брус, гостями свята були Роман Вірастюк, Депутат Б. Ю., Семкович В. А., Марта Шпак. Всім поважним гостям свята від громади селища було подаровано святкові короваї, як знак гостиприїмства.

     Перед початком свята його гості та односельчани мали нагоду отримати неабияке задоволення від художніх виробів вишитих хрестиком та бісером представлених на виставках працівниками  бібліотек, спеціалізованої школи–інтернат  та ЗОШ №1.

     Привернула увагу виставка «Орігамі» представлена працівниками бібліотек, вироби на яку подарував учень 7 класу  Перегінської  ЗОШ №2 Король Микола.

     Перегінчан та гостей селища на святі вітали аматорські колективи селища, солісти, заслужена артистка України Марта Шпак та народний артист України Богдан Сташків в репертуарі яких були пісні на різний смак: і ліричні, і жартівливі, і патріотичні.

     Вогні святкового феєрверку  спалахували у вечірньому небі і радували очі перегінчан.