Подаруй бібліотеці книгу

        Завдяки книзі ми отримуємо доступ до знань, ідей, духовних і моральних цінностей, до розуміння краси та творчих досягнень людини. Книга — це найкращий помічник в наших спільних зусиллях із захисту і збагачення культурної спадщини людства.

      Вже не перший рік  Перегінська міська  бібліотека  проводить акцію «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ» з метою поповнення книжкового фонду новими виданнями. Адже в кожного з нас вдома є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими людьми, які захоплюються читанням.

     Дуже приємно, що у нас в селищі так багато небайдужих людей, які знаходять можливість відгукнутись на заклик про допомогу.

     Багато перегінчан вже принесли до бібліотеки чимало цікавої, потрібної літератури. А цими днями книжковий дарунок бібліотеці зробила наша добра колега, голова діючого клубу «Надвечір’я» Пилипів Мирослава. Вона подарувала бібліотеці понад 60 книг різної тематики. За що працівники їй дуже вдячні.

     Ми також  вдячні тим читачам, які вже подарували бібліотеці свої книги,а це Войцехівська Катерина, Абрам Орися, Бедрій Наталія та багато інших і будемо вдячні всім, хто візьме участь у цій акції.

      Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до доброї справи і ПОДАРУВАТИ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ!

     Висловлюємо подяку усім небайдужим, хто долучився до даної акції!!! 

Мамо, хай святиться ім’я твоє

   У найпрекрасніший місяць року, коли природа-мати виряджає свою доню-землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці і радості, до нас приходить найсвятіше свято – День Матері.                   

     Мати, материнство… Святе і прекрасне, оспіване поетами, увічнене художниками. Тільки мати нічого не пожалкує для своєї дитини. Це вона у хвилину небезпеки ніколи не згадає про себе, все віддасть для того, щоб захистити свою дитину, зазнає будь-яких труднощів, щоб дітям жилося краще. Віддасть всю свою мудрість душі, тепло свого серця, своє здоров’я.

      12 травня працівники Перегінської міської бібліотеки разом із  працівниками  територіального центру підготували чергове  засідання клубу «Надвечір»я і провели  свято Матері  «Мамо, хай святиться ім’я твоє», на яке  були запрошені жінки — мадонни нашого селища та села Закерничне. До їх осель лелека прилітав не раз і не двічі – це Яцишинець  Катерина (6 дітей), Семкович Філюся,  Кулик Ганна,  Кухзнецова Тетяна (5 дітей), Біличко Наталія, Магулій Ірина (4 дітей), Данкович Надія, Мельник Христина, Лесяк Наталія (3 дітей). Прикро, що з різних причин не всі змогли прийти на наше свято. Свято проходило в приміщенні кафе «Козеріг».

     Завідуюча бібліотекою Василів Галина підготувала розповідь про  історію святкування Дня Матері, а вокальний жіночий ансамбль народного дому супроводжував свято піснями про Матір.    

    Особливу увагу було приділено ініціаторці та організаторці свята Мирославі Григорівні Пилипів – котрій також п’ятеро дівчаток дарував Господь. Сьогодні всі вони уже дорослі, одружені та виховують свої діток, а мама – молода і вродлива, еталон елегантності для них. Нещодавно її було нагороджено Медаллю Матері- Героїні.

      На свято завітали заступник директора Рожнятівського територіального центру Абрам Леся Василівна та начальник служби соціальної політики   Токарчук Ніна Іванівна, які щиро привітали присутніх із святом.

         Серед гостей була присутня  жителька села Небилів Ганна Пацкун, початківець поетичного слова, вірші якої були надруковані в одному з останніх номерів газети  «Новини Підгір’я», яка  привітала присутніх  матерів своїм віршем, присвяченим своїй мамі, якої вже, на жаль, немає в живих. На завершення також власним віршем подякувала за запрошення, а бібліотекар Галина Василів побажала їй творчого натхнення та нових поетичних доробків. 

  На закінчення  свята всі запрошені та учасники одержали в подарунок ціні книги.

Вже мирних літ немало відшуміло

Пам’ятайте, друзі, цих людей довіку,

Тих, хто повернувся і поліг в боях.

І вклонімось всі ми низько до землі їм,

Квітами устелим їх тернистий шлях.

    Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа

     Щороку в травні ми відзначаємо День перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу — його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставиться до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших. Година пам»яті  «Вже мирних літ немало відшуміло» присвячена героям  Другої світової війни — це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим. Покладання квітів до пам’ятника Героям Великої Вітчизняної війни, привітання  директора Перегінської ЗОШ №2 Попівняка М. І. та святковий концерт відбулися в смт. Перегінську в честь дня Перемоги, який підготовли працівники Народного Дому.

    

     В приміщенні бібліотеки діяла книжкова викладка  «Пам’ятаймо  про всіх і про все», яка привернула увагу користувачів бібліотеки своїми матеріалами про нелегкі роки нашого народу у роки війни.