Мамо, хай святиться ім’я твоє

   У найпрекрасніший місяць року, коли природа-мати виряджає свою доню-землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці і радості, до нас приходить найсвятіше свято – День Матері.                   

     Мати, материнство… Святе і прекрасне, оспіване поетами, увічнене художниками. Тільки мати нічого не пожалкує для своєї дитини. Це вона у хвилину небезпеки ніколи не згадає про себе, все віддасть для того, щоб захистити свою дитину, зазнає будь-яких труднощів, щоб дітям жилося краще. Віддасть всю свою мудрість душі, тепло свого серця, своє здоров’я.

      12 травня працівники Перегінської міської бібліотеки разом із  працівниками  територіального центру підготували чергове  засідання клубу «Надвечір»я і провели  свято Матері  «Мамо, хай святиться ім’я твоє», на яке  були запрошені жінки — мадонни нашого селища та села Закерничне. До їх осель лелека прилітав не раз і не двічі – це Яцишинець  Катерина (6 дітей), Семкович Філюся,  Кулик Ганна,  Кухзнецова Тетяна (5 дітей), Біличко Наталія, Магулій Ірина (4 дітей), Данкович Надія, Мельник Христина, Лесяк Наталія (3 дітей). Прикро, що з різних причин не всі змогли прийти на наше свято. Свято проходило в приміщенні кафе «Козеріг».

     Завідуюча бібліотекою Василів Галина підготувала розповідь про  історію святкування Дня Матері, а вокальний жіночий ансамбль народного дому супроводжував свято піснями про Матір.    

    Особливу увагу було приділено ініціаторці та організаторці свята Мирославі Григорівні Пилипів – котрій також п’ятеро дівчаток дарував Господь. Сьогодні всі вони уже дорослі, одружені та виховують свої діток, а мама – молода і вродлива, еталон елегантності для них. Нещодавно її було нагороджено Медаллю Матері- Героїні.

      На свято завітали заступник директора Рожнятівського територіального центру Абрам Леся Василівна та начальник служби соціальної політики   Токарчук Ніна Іванівна, які щиро привітали присутніх із святом.

         Серед гостей була присутня  жителька села Небилів Ганна Пацкун, початківець поетичного слова, вірші якої були надруковані в одному з останніх номерів газети  «Новини Підгір’я», яка  привітала присутніх  матерів своїм віршем, присвяченим своїй мамі, якої вже, на жаль, немає в живих. На завершення також власним віршем подякувала за запрошення, а бібліотекар Галина Василів побажала їй творчого натхнення та нових поетичних доробків. 

  На закінчення  свята всі запрошені та учасники одержали в подарунок ціні книги.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*