Подаруй бібліотеці книгу

        Завдяки книзі ми отримуємо доступ до знань, ідей, духовних і моральних цінностей, до розуміння краси та творчих досягнень людини. Книга — це найкращий помічник в наших спільних зусиллях із захисту і збагачення культурної спадщини людства.

      Вже не перший рік  Перегінська міська  бібліотека  проводить акцію «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ» з метою поповнення книжкового фонду новими виданнями. Адже в кожного з нас вдома є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими людьми, які захоплюються читанням.

     Дуже приємно, що у нас в селищі так багато небайдужих людей, які знаходять можливість відгукнутись на заклик про допомогу.

     Багато перегінчан вже принесли до бібліотеки чимало цікавої, потрібної літератури. А цими днями книжковий дарунок бібліотеці зробила наша добра колега, голова діючого клубу «Надвечір’я» Пилипів Мирослава. Вона подарувала бібліотеці понад 60 книг різної тематики. За що працівники їй дуже вдячні.

     Ми також  вдячні тим читачам, які вже подарували бібліотеці свої книги,а це Войцехівська Катерина, Абрам Орися, Бедрій Наталія та багато інших і будемо вдячні всім, хто візьме участь у цій акції.

      Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до доброї справи і ПОДАРУВАТИ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ!

     Висловлюємо подяку усім небайдужим, хто долучився до даної акції!!! 

Подаруй бібліотеці книгу: 2 комментария

Обсуждение закрыто.