Львівський міжрегіональний ярмарок «Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє».

9-10 липня 2013 року завідуюча Перегінською міською бібліотекою Галина Василів відвідала  Львівський міжрегіональний ярмарок «Бібліотечні інновації для громад: створюємо майбутнє». Близько двохсот учасників з Волинської, Рівненської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької та Хмельницької областей ділилися своїми унікальними бібліотечними проектами.


Ярмарок пропонував  21 експозицію українських бібліотек, де відвідувачі та учасники події змогли особисто поспілкуватися з їхніми представниками,  переглянути запропоновані презентації.

Також у програмі було  передбачено низку конференцій.

Ярмарок – вдалий приклад успішного масштабного заходу, який безперечно став важливою подією в житті, залишивши по собі масу позитивних вражень, нових знайомств та ідей.

Фотокорнкурс «На гостини до книжкової родини»

З 1 лютого  по 1 травня 2013 року Перегінська міська бібліотека  приймала участь у фотоконкурсі «На гостини до книжкової родини», який проходив згідно наказу обласної універсальної бібліотеки ім. І. Франка.

Конкурс проходив у  5-ти номінаціях:

  • «Читай, щоб зробити світ кращим»(«Історія зробить світ кращим»)

  • «Книготерапія»(«Зійшли літа, як з річки крига,лишились старість, я і книга»)

  • «Миттєвості бібліотечного життя»(«Те, що треба»)

  • «Люди.Книги. Долі»(«Мудрість книги – мудрість життя»)


 

  • «В об’єктиві —  я і книга» («Читати завжди – читати всюди»)


 

Після проведених підсумків конкурcу  нашу бібліотеку було визначено переможцем у номінації «Книготерапія».

Цей конкурс і ці фотомиттєвості   дають зрозуміти  мешканцям селища, що бібліотека і книга відіграють велику роль у житті людини, привертають увагу різних категорій населення до проблем читання, збільшують кількість  зацікавлених в одержанні нової інформації засобами друкованого слова.