22-а річниця Незалежності України

     Ми живемо у незалежній державі, ім’я якій — Україна! Скільки глибини у цьому співочому слові… Це — золото безмежних полів, бездоганна синь зачарованих небес. Двадцять два останніх роки — це роки нашого воскресіння, єднання, переосмислення своєї історії та долі, державної незалежності.

     Сьогодні це вже віха в історії нашої держави, вимріяна і вистраждана протягом віків усіма поколіннями українського народу. З гордістю і душевним піднесенням зустрічаємо ми нині 22 — у річницю незалежності Української Держави, яка постала рівною серед рівних поміж країн світового співтовариства.
      Впродовж двадцяти двох років незалежності, Україна утвердилася як демократична, суверенна і соборна європейська держава, зміцнила свої міжнародні позиції, підтвердила омріяне у віках право на самовизначення реальними здобутками державотворення.
     До цієї дати в селищі  пройшли урочисті заходи біля могили Січовим Стрільцям, на які були запрошені Голова Рожнятівської РДА Микола Філіпович, депутат обласної Ради Володимир Семко.

     Привітала всіх жителів селища голова селищної Ради Ірина Люклян.

     Музичні вітання дарували  гурт  «Братове», жіночий вокальний ансамбль, дует «Віталяна». А  на черговому засідані клубу «Надвечір’я»  пройшла літературна година   «Нині свято нашого народу», в  читальному залі бібліотеки було організовано книжкову викладку «Незалежна і єдина, наша ненька — Україна», де представлені  книги на історичну, політологічну та мистецькознавчу тематику.


1025-річчя Хрещення Київської Русі

     Цього року український народ відзначає видатну подію — 1025-річчя Хрещення Київської  Русі. В  Перегінському кількатисячне велелюддя вшанувало пам’ятну історичну подію за участю священників Перегінського деканату УГКЦ на чолі з отцем-деканом Романом Балагурою, селищного голови Ірини Люклян, голови РДА Миколи Філіповича та інших представників влади.

     А в  Перегінській міській бібліотеці  діє виставка «Хрещення Київської Русі», де представлені  книги з історії хрещення Русі, розвитку релігії від давніх часів до сьогодення. Виставку відвідують постійні користувачі бібліотеки. А 26 липня було проведено огляд літератури «Християнські сюжети в художній літературі»