Обговорюємо «Соціальні ініціативи Президента України»

Соціальні ініціативи Президента України – запорука справедливої, ефективної соціальної політики держави.

В Україні впроваджується нова соціальна політика, спрямована на покращення якості життя та добробуту людей. Реалізувати зазначені ініціативи можливо шляхом впровадження чотирьох стратегічних напрямків соціальних реформ. В Рожнятівському  районі активно обговорюють соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича.

В приміщенні Перегінської міської бібліотеки  відбулося засідання за круглим столом  на тему «Реалізація соціальних ініціатив Президента – курс на  підвищення якості життя громадян», яке провели працівники районного територіального центру із соціальними працівниками перегінського  куща.

В бібліотеці організовано виставку-заклик: «Обговорюємо  соціальні ініціативи Президента України», де кожен бажаючий міг ознайомитись з інформаційними матеріалами соціальних ініціатив, висловити своє бачення щодо шляхів їх реалізації.

Завідуюча бібліотекою Галина Василів  ознайомила присутніх із соціальними ініціативами Президента України  та впровадження їх у життя українців, а соціальний працівник відділення соціально-побутової адаптації територіального центру    Мирослава Пилипів  розповіла про втілення  цих завдань соціальними  працівниками по обслуговуванню  осіб з категорії пенсіонерів, одиноких непрацездатних громадян та інвалідів, які потребують соціального обслуговування та надання різних видів соціальних послуг.


Для обслуговування одиноких непрацездатних громадян та інвалідів, зазначила у своєму виступі заступник директора територіального центру Леся Василівна Абрам, в районі функціонує територіальний центр для одиноких непрацездатних громадян, які надають соціальну допомогу соціально незахищених громадян.В районі  виявлено  і взято на облік 553 особи з категорії пенсіонерів, одиноких непрацездатних громадян та інвалідів, які потребують соціального обслуговування та надання різних видів соціальних послуг. Соціальні послуги у територіальному центрі надаються у 4 відділеннях: відділенням соціальної допомоги вдома, відділенням соціально-побутової адаптації,  відділенням з надання натуральної та грошової   допомоги, відділенням організації надання інформаційних та юридичних послуг.

На зустрічі завідувачка відділення соціально-побутової адаптації  Токарчук Ніна Ігорівна вела мову про пріоритетні форми соціального захисту населення із обмеженими функціональними можливостями, про їхні потреби, про брак спілкування та про шляхи подолання різних негараздів. Важливою є робота з надання психологічних, соціально-побутових,інформаційних та соціально-педагогічних послуг. Відмітила  роботу клубу за інтересами «Надвечір’я» в смт. Перегінське.

Присутні обговорювали наболілі питання та шляхи  їх  подолання. «Не залишати поза увагою кожну людину» — таким девізом завершилось засідання за круглим столом.