Виставка дитячих робіт до творів Тараса Григоровича Шевченка

Тарас Григорович Шевченко – видатний український письменник та поет, чия творчість зробила його не багато не мало, а символом українського народу та однією з головних колон, на якій тримається вся наша українська культура.
Поетичні твори Великого Кобзаря вважають основою сучасної української літератури і мови. Цей геній української нації уособлює в собі дух свободи і відродження, національну свідомість і патріотизм. Постать і культурний спадок Тараса Шевченка приваблює ще й тим, що його вважають одним з найвидатніших майстрів українського образотворчого мистецтва. Він є автором понад тисячі мистецьких творів

В рамках підготовки до святкування 200-ліття від Дня народження Т. Шевченка в Перегінській міській бібліотеці функціонує виставка робіт до творів Тараса Григоровича Шевченка.

Свої  роботи  представили учні: Глушко Аня, Дякун Рома та випускники Черпак Василь (5 робіт), Петриній Христина, Сорочак Наталя, Волошин Василь та Карпишин Віта — Перегінської школи мистецтв, учитель Матішак Оксана Петрівна. Діти у своїх роботах передали неповторний світ поезії та власне сприйняття творів Великого Кобзаря. Діти намалювали малюнки  до  багатьох творів Тараса Шевченка: «Катерина», «Думи мої, думи мої», «І буде син, і буде мати…» , «Нащо мені чорні брови, нащо карі очі», «Неначе писанка моє село»….

Виставка малюнків перетворилася на справжню скарбницю талантів. Тут представлено різноманітні малюнки, які висвітлюють шевченківську тематику. Учні продемонстрували яскраву творчу індивідуальність. Дивлячись на  різноманіття малюнків, перехоплює дух від яскравих кольорів. Діти зуміли створити справжню незабутню феєрію, яка стала доказом їх творчого обдарування.

Діти через власний малюнок проявили креативність та уяву, відчули та глибше пізнали красу поезії Великого Кобзаря – каже викладач Оксана Матішак. Кожен учень розкрив свої таланти і  показали  як вони відчувають поезію і тим самим любов до України.

Для учнів завідувачка бібліотекою Галина Василів провела інформаційну годину «Шевченко – художник», а також в бібліотеці влаштована книжкова виставка «Велич українського пророка».

Відвідувачі вражені малюнками , адже в кожен малюнок вкладена частинка душі, пронизана шевченківським словом та глибиною його змісту