Обговорення книги

    Є багато відомих талановитих письменників, які пишуть на всі читацькі смаки і уподобання. Своє вагоме місце в сучасній українській літературі  зайняв Мирослав Дочинець, Лауреат Національної Премії України 2014 року за романи“Криничар. Діяріюш найбагатшого чоловіка Мукачівської домінії” та “Горянин. Вогосподніх русел”.
   Цікаво і змістовно пройшло обговорення книги М. Дочинця «Криничар» ,яке підготовила для колег  під час проведення дня професійного спілкування бібліотекар  Перегінської міської бібліотеки  – Любов Абрам 

             

 

   «Криничар»–  твір про людську Гідність, про Віру, Надію і Любові. Це не тільки своєрідний посібник життєвого успіху, але й проникливий інструмент народження самосвідомості. В основі роману – хвилююча сповідь бентежної, шляхетної, муштрованої життям душі, сповнена аромату Часу, Духу і Любові, дивовижна одіссею знегод і поневірянь простого закарпатського хлопця, поки він став першим у краї багачем, з яким рахувалися в Будапешті і Відні.
   Криничар узяв від землі силу, а від Неба духовність і навчає цьому людей, рішуче міняє їх, а з ними й довколишній світ. Своїм життям він відкриває читачеві дві найголовніші принади – свободу від страху і свободу від злиднів. До того ж, ділиться секретами «робити» гроші і мудро розпоряджатися ними. Просто і навдивовижу переконливо.
   …Як наслідок – народжується низка повчань
   В його книгах – глибинний, невичерпний дух Карпат, дух України, нурт живої природи, правда про людську душу, яка шукає себе в цьому світі.
   «Криничар» – книжка не просто про життя, це – саме життя»
   Не цікавих книжок не буває. Є книжки, які ми прочитали і забули. Є такі –  про які можна говорити із захопленням. «Криничар: діяріюш найбагатшого чоловіка Мукачівської домінії» – одна із них.
   Читайте, пізнавайте, роздумуйте…