Народному Руху України — 25 років

    Народний Рух України є однією з перших партій в новітній українській історії. Розпочавши своє життя 1989 року, як громадсько-політичний рух, що об’єднував різні демократичні угруповання він став рушійною силою, котра повела українців до здобуття незалежності. Саме створення та розвиток української самостійної держави, відродження української нації, захист національних інтересів були і залишаються головними завданнями Народного Руху України.

    Наприкінці 80-х початку 90-х років минулого століття розпочався новий етап національно-визвольних змагань, фіналом яких, стало справдження віковічної мрії багатьох поколінь українців — Україна здобула незалежність.

    Основними пріоритетами рухівців, як і двадцять п’ять років тому залишається утвердження української державності, відстоювання національних цінностей – української мови, культури, історії, громадянських прав та забезпечення розвитку української нації.

    Для користувачів Перегінської міської бібліотеки було влаштовано тематичну  викладку «Народний Рух України: історія завдовжки 25 років», де користувачі  мали змогу дізнатися більше про Народний рух України.

    Своїми спогадами про створення осередку Народного Руху в Перегінську поділився з користувачами бібліотеки один з перших керівників осередку — Попівняк Михайло Іванович.