«Читайте українське – пишайтеся українським…» Леся Романчук

    Перегінська міська  бібліотека має багато друзів серед своїх користувачів, які не тільки багато років відвідують бібліотеку, приймають участь в масових заходах, але й переймаються нашими проблемами. Щороку багато людей відгукується на акцію «Подаруй бібліотеці книгу», приносять книги з домашніх книгозбірень, дарують нові.
    Недавно, під час святкування дня бібліотек, бібліотека одержала ще подарунок — від Галини Гринечко, авторки  збірки поезій «Не відкладати жити на «опісля», яка у вересні місяці на запрошення своєї подруги,  письменниці   Дзвінки Матіяш, відвідала трьохденний ХХІ Львівський Форум Видавців.

                                              

          Із розповідей пані Галини: «З Дзвінкою ми познайомилися наприкінці літа в Києві на спільному проекті «CanadaUkrainianTogether» в час «Бенефіт-Концерту  «Тобі, Україно», метою проведення якого була збірка коштів в Київський воєнний госпіталь для потреб поранених бійців із Зони АТО. Отже, з Дзвінкою ми домовилися , що побачимося у Львові на Форумі, де вона в львівському театрі » Воскресіння» буде 12 вересня, у  п»ятницю, ввечері на » Спільних Читаннях Прохаськи-Матіяші», а також на презентації її нової книжки » День сніговика» у Обласній Дитячій Бібліотеці.
    Насправді, попасти на Львівський Форум Видавців було моєю давньою мрією.
    Тому з величезним бажанням і натхненням їхала до Львова. Передчуття мене не зрадили!
    Три дні у Львові вмістили вражень і подій як за три звичних тижні. Мені пощастило побувати на різнопланових заходах.
    Найголовніша думка , з якою я їхала з Форуму: » Ми зараз є щасливими свідками прекрасного явища , яке можна сміливо назвати РЕНЕСАНСОМ СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ!
    Осбливо вразило мене те, що коли хотіла придбати для Перегінської білотеки нові книги, то багато авторів, коли дізналися, що книги для бібліотеки,  захотіли дати свої автографи».

    

     Леся Романчук визнана найкращим автором форуму видавців 2014 року

    

               «Читачам Перегінської бібліотеки» — Левко Лук»яненко

                                    

                                              Від авторки Євгенії Кононенко

    Працівники Перегінської  міської бібліотеки вдячні активним читачам за подаровані книги. Завдяки Вам бібліотечний книжковий фонд поповнився на 230 примірників. Щиро вдячні місцевій поетесі, користувачці бібліотеки Наталі Данилюк, яка подарувала свої власні книги та збірки поезій альманаху «Скіфія» (4 випуски), Незалежних літературно-художнього альманахів «Вінтаж» та «Ліра», Збірку сучасної української поезії «Сопілка часу», де вміщені її вірші. 

                     

    Також одержано в подарунок книгу «Україна» від Рожнятівського територіального центру, як одного з партнерів бібліотеки і багато книг подаровано активними користувачами бібліотеки: Пилипів М. Г.,Войцеховською К. Д.,  Свистович Л.С., Винник З.І.  та ін..
    Висловлюємо вдячність всім нашим друзям, користувачам, письменникам за увагу, турботу, подарові
книги

Свято в бібліотеці

     Красива осінь вишиває клени, а останній день вересня дарує нам тепле і радісне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Воно приходить до нас у прекрасну пору року, в час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа. Це свято численної категорії працівників культури – бібліотекарів, тих, хто зберігає і передає нащадкам найдорожче, що накопичило людство , хто професійно виконує свої обов»язки і відкриває читачам красу і силу слова, несе їм «розумне, добре, вічне» — книгу
     Символічно, що саме в день Віри, Надії, Любові та їх матері Софії (мудрості) відзначається це свято. А дарують людям вічну мудрість книг бібліотекарі.
         З нагоди цього свята в  Перегінській міській бібліотеці зібрались ветерани бібліотечної  справи Андрішак Мирослава Йосипівна, Зозук  Ольга Пилипівна  та Кулик Дарія Миколаївна, читачі дитячої та міської бібліотеки, щоб привітати працівників бібліотек із святом.

        

               

   Приємно було приймати вітання від найактивніших користувачів бібліотеки:
     Мирослави Григорівни Пилипів, керівника клубу «Надвечір»я»,

           

          

вчителя-пенсіонера Любомири Степанівни Свистович, поетес селища Галини Гринечко (Свистович), авторки збірки поезій «Не відкладати жити на «опісля» та  Наталії Данилюк авторки збірок «Та жінка, що навпроти у вікні» та «Кульбабова віхола».                                         

                                                                     
    

  

  

  

 

                                                                                                                                                                                      

  Галина Гринечко  презентувала свою міні-поему «Осінь музикальна», познайомила  присутніх із книгами, придбаними на Львівському форумі видавців та подарувала бібліотеці деякі із них.

                                                                                                                                                                                                                       
                                                                                                                                                                          У        У віршованій формі прозвучали привітання і від Наталі Данилюк.  Зважаючи на сучасні події на сході України та й в Україні вцілому, поетеса Наталя Данилюк також зачитала свої патріотичні вірші вміщені у збірці «Говорить Майдан», яку вона подарувала до бібліотеки.
   За добру співпрацю і взаєморозуміння дякувала колегам працівник шкільної бібліотеки Абрам Орина Дмитрівна

 

           

    Щирими були поздоровлення читачів-дітей: Король Вероніки, Полич Тетяни і наймолодшого Люкляна Степана.

                                    
    Ведучі свята завідуюча міською бібліотекою Галина Василів та читачка двох бібліотек Марія Люклян щиро дякували присутнім за їх привітання, за підтримку, адже бібліотекарі працюють із людьми різними за віком, смаками, уподобаннями, але всіх об»єднює книга.

                                                                                                                                                 
   

 Святковий настрій дарувала присутнім Уляна Христук — Лауреат Всеукраїнських та обласних конкурсів: Всеукраїнського конкурсу «Діти квіти», обласного фестивалю «Прикарпатський зорепад» та ін.

                                               
    Фонд книгозбірні поповнився новими сучасними виданнями, які стали подарунком не тільки для бібліотеки, а для всіх поціновувачів українського слова.
    А своїх користувачів завжди гостинно чекають у бібліотеках:
Не оминайте наш поріг,
Беріть скарби нетлінні в руки.
Нема прекрасніших доріг,
Ніж, в цей вселюдський храм науки.