«Читайте українське – пишайтеся українським…» Леся Романчук

    Перегінська міська  бібліотека має багато друзів серед своїх користувачів, які не тільки багато років відвідують бібліотеку, приймають участь в масових заходах, але й переймаються нашими проблемами. Щороку багато людей відгукується на акцію «Подаруй бібліотеці книгу», приносять книги з домашніх книгозбірень, дарують нові.
    Недавно, під час святкування дня бібліотек, бібліотека одержала ще подарунок — від Галини Гринечко, авторки  збірки поезій «Не відкладати жити на «опісля», яка у вересні місяці на запрошення своєї подруги,  письменниці   Дзвінки Матіяш, відвідала трьохденний ХХІ Львівський Форум Видавців.

                                              

          Із розповідей пані Галини: «З Дзвінкою ми познайомилися наприкінці літа в Києві на спільному проекті «CanadaUkrainianTogether» в час «Бенефіт-Концерту  «Тобі, Україно», метою проведення якого була збірка коштів в Київський воєнний госпіталь для потреб поранених бійців із Зони АТО. Отже, з Дзвінкою ми домовилися , що побачимося у Львові на Форумі, де вона в львівському театрі » Воскресіння» буде 12 вересня, у  п»ятницю, ввечері на » Спільних Читаннях Прохаськи-Матіяші», а також на презентації її нової книжки » День сніговика» у Обласній Дитячій Бібліотеці.
    Насправді, попасти на Львівський Форум Видавців було моєю давньою мрією.
    Тому з величезним бажанням і натхненням їхала до Львова. Передчуття мене не зрадили!
    Три дні у Львові вмістили вражень і подій як за три звичних тижні. Мені пощастило побувати на різнопланових заходах.
    Найголовніша думка , з якою я їхала з Форуму: » Ми зараз є щасливими свідками прекрасного явища , яке можна сміливо назвати РЕНЕСАНСОМ СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ!
    Осбливо вразило мене те, що коли хотіла придбати для Перегінської білотеки нові книги, то багато авторів, коли дізналися, що книги для бібліотеки,  захотіли дати свої автографи».

    

     Леся Романчук визнана найкращим автором форуму видавців 2014 року

    

               «Читачам Перегінської бібліотеки» — Левко Лук»яненко

                                    

                                              Від авторки Євгенії Кононенко

    Працівники Перегінської  міської бібліотеки вдячні активним читачам за подаровані книги. Завдяки Вам бібліотечний книжковий фонд поповнився на 230 примірників. Щиро вдячні місцевій поетесі, користувачці бібліотеки Наталі Данилюк, яка подарувала свої власні книги та збірки поезій альманаху «Скіфія» (4 випуски), Незалежних літературно-художнього альманахів «Вінтаж» та «Ліра», Збірку сучасної української поезії «Сопілка часу», де вміщені її вірші. 

                     

    Також одержано в подарунок книгу «Україна» від Рожнятівського територіального центру, як одного з партнерів бібліотеки і багато книг подаровано активними користувачами бібліотеки: Пилипів М. Г.,Войцеховською К. Д.,  Свистович Л.С., Винник З.І.  та ін..
    Висловлюємо вдячність всім нашим друзям, користувачам, письменникам за увагу, турботу, подарові
книги

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*