Спішім вклонитись отчому порогу

     В другу неділю травня в Народному Домі селища Перегінське було проведено літературно-музичне свято «Спішім вклонитись отчому порогу».  

      «Стою перед Вами, як перед Матір’ю Божою, у тихій зажурі і невимовній вдячності. Вдивляюсь у ясний погляд Ваших очей, пещу сиве і м’яке волосся, торкаюсь натруджених долонь, розгладжую вже помітні зморшки біля очей і відчуваю тепло Вашого зболеного серця, сповідуюсь внутрішньою молитвою перед Вами. У ній – і вдячність, і спокута за гріхи перед Вами. Тільки дібрати слів, щоб висловити ту вдячність, не можу. Нема у мові таких слів, щоб передати це. Бо Ви – Мати.»- з такими  словами до присутніх звернулись ведучі свята Світлана Семко та Христина   Глушко   

              

 

   Із словами привітань до всіх матерів селища звернулися голова Рожнятівської РДА Ірина Богданівна Люклян та  голова координаційної Ради Михайло Федірко та вручили цінні подарунки матерям, сини яких на даний час перебувають в АТО,  боронять свободу і незалежність України.

                

                          

 

Святковий концерт відкрився  молитвою «Боже великий єдиний» у виконанні хорового колективу під керівництвом Богдана Русинкевича. У супроводі інструментального ансамблю викладачів школи мистецтв під керівництвом Мирослава Романишина  сімейний дует у складі Христини та Ані Глушко звучали пісні «Чом трава зелена» та «Карі очі чорні брови».Чарував присутніх  своїми піснями і  інший дует у складі Наталі Люклян та Христини Глушко.

                          

 

   Зі словами привітань та найкращими побажаннями міцного здоров’я, весняного настрою, добра, ласки, теплоти, безмежної радості, любові й поваги від своїх дітей та мирного неба над головою до матерів звернувся отець Богдан Русинкевич. З завмиранням душі та щемом у серці слухали присутні пісню на слова і музику отця Половця «Рання роса», яку виконали солісти  Отець Богдан, Наталя Люклян і Христина Глушко.

 

                  

       Святковий настрій, атмосферу родинного спілкування та справжньої радості під час дійства підтримали чудові  пісні та поезія про материнську любов у виконанні  Олега Люкляна.

                           

 

          Щиро та по-дитячому непідкупно дарувала всім матерям  пісенні вітання солісти Марічка Глушко та Віра Стефура, а свої музичні вітання присвятила всім присутнім лауреат регіональних, обласних, всеукраїнських  та міжнародних конкурсів баяністів Віра Мельник.

           

    Всіх присутніх та всіх матерів Перегінська привітала із святом депутат районної  Ради Наталія Курій, побажала їм міцного здоров’я, тепла і затишку в їх  оселях,  спокою і миру.

          

 

      Всі бажаючі мали змогу переглянути персональну виставку «Світ очима дитини», учениці Перегінської школи мистецтв Осадчук Марії, викладач Оксана Матішак, яка функціонує в Перегінській міській бібліотеці. Цю виставка присвячено дню Матері.          Кожна з дитячих робіт  дуже індивідуальна, по-своєму цікава та особлива. Представлені картини в чотирьох розділах: «Ми за мир в Україні», «Свята та обряди», «Казковий світ», «Цікаві пори року».

            

 

   «Розглянувши малюнки нашої  маленької художниці,- відгукувалась  користувачка бібліотеки Тетяна Кулик,- можна зробити висновок, що мрії у дітей майже однакові: аби був мир на планеті, родина, домівка, Батьківщина. Тож, закликаймо всіх зігрівати любов’ю кожне дитяче серце! Нехай маленькі громадяни України виростають достойними людьми!».

                 

  Таким чином, кожен бажаючий мав змогу побачити малюнки маленької художниці, які наповнені яскравими фарбами, дитячими враженнями й безмежною творчою фантазією.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*