Душа поета ніжна, мов струна

30 липня в читальному залі Перегінської міської бібліотеки  молода поетеса селища Любов Соломчак  презентувала свою книгу «Душа поета». На захід завітали поетеса Наталя Данилюк, визнана журналом «Дніпро» кращим поетом 2014 року, Галина Гринечко, авторка збірки «Не відкладати жити на «опісля», молода поетеса Богданна Пілецька, жителі та гості селища.


Молитвою розпочав літературну зустріч отець Богдан Русинкевич.
Люба Миколаївна розповіла історію створення збірки, коротко описала тематику. Тут зібрано вірші, в яких оспівується краса рідного бойківського  краю, духовність його людей, любов народу до Батьківщини.
Ведучі свята Галина Василів та Люба Абрам пройшлися сторінками  збірки
«Душа поета». Тишина і спокій панувала у бібліотеці, коли присутні слухали вірші із презентованої книги у виконанні племінника авторки Михайла Кузь, бібліотекарів Лідії Мельник, Ірини Бурмас, Галини Василів.
Багато теплих і щирих слів звучало на адресу Любові Соломчак від колеги – поетеси Наталії Данилюк, депутата районної ради Галини Самійлів,заступник директора Рожнятівського територіального центру Леся Абрам, бібліотекаря Перегінської школи №1 Орини Абрам, користувачки бібліотеки,
викладача Перегінської школи мистецтв Іванни Ількович, журналіста районної газети «Новини Підгір’я» Мирослави Кузюк. Священик о. Богдан Русинкевич назвав Любу Соломчак «людиною в поезії від Бога».
Прекрасним доповненням до мистецького дійства стали пісні на слова Люби Соломчак «Гімн Крилоської Богоматері», «В твоїх  руках усе моє життя» у виконанні учасниці багатьох пісенних фестивалів та конкурсів Уляни Христук.
На завершення завідуюча бібліотекою Галина Василів подякувала поетесі за те, що у своїй поезії вона несе любов до Бога, до України, довкілля, до людини. Побажала, щоб  ніколи не зміліла та криниця, з якої вона черпає сили для душі і праці та  пообіцяла, що бібліотекарі в свою чергу будуть докладати всіх зусиль, щоб кожен вірш знайшов свого читача, а її поезія була визнана в цілому світі30 липня в читальному залі Перегінської міської бібліотеки  молода поетеса селища  Любов Соломчак  презентувала свою книгу «Душа поета».

Молитвою розпочав літературну зустріч отець Богдан Русинкевич.

Люба Миколаївна розповіла історію створення збірки, коротко описала тематику. Тут зібрано вірші, в яких оспівується краса рідного бойківського  краю, духовність його людей, любов народу до Батьківщини.

Ведучі свята Галина Василів та Люба Абрам пройшлися сторінками  збірки «Душа поета». Тишина і спокій панувала у бібліотеці, коли присутні слухали вірші із презентованої книги у виконанні племінника авторки Михайла Кузь, бібліотекарів Лідії Мельник, Ірини Бурмас, Галини Василів.

Багато теплих і щирих слів звучало на адресу Любові Соломчак від колеги – поетеси Наталії Данилюк, депутата районної ради Галини Самійлів,заступник директора Рожнятівського територіального центру Леся Абрам, бібліотекаря Перегінської школи №1 Орини Абрам, користувачки бібліотеки, викладача Перегінської школи мистецтв Іванни Ількович, журналіста районної газети «Новини Підгір’я» Мирослави Кузюк. Священик о. Богдан Русинкевич назвав Любу Соломчак «людиною в поезії від Бога».


Прекрасним доповненням до мистецького дійства стали пісні на слова Люби Соломчак «Гімн Крилоської Богоматері», «В твоїх  руках усе моє життя».  Учасниця багатьох пісенних фестивалів та конкурсів Уляни Христук подарувала присутнім чудові пісні про Україну.


На завершення завідуюча бібліотекою Галина Василів подякувала поетесі за те, що у своїй поезії вона несе любов до Бога, до України, довкілля, до людини. Побажала, щоб  ніколи не зміліла та криниця, з якої вона черпає сили для душі і праці та пообіцяла, що бібліотекарі в свою чергу будуть докладати всіх зусиль, щоб кожен вірш знайшов свого читача, а її поезія була визнана в цілому світі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*