Гості в бібліотеці

    Велич кожного краю — в людях, які народились, тут живуть, а ще більше в тих , які проживають далеко від рідного дому, але ніколи про нього не забувають. І особливо в тих людях, котрі своїми справами зробили внесок у розвиток науки, культури.
    Так  18 липня Перегінську міську бібліотеку знову відвідав колишній житель селища Перегінське  -Віктор Береговий, який на даний час проживає на Чернігівщині. Віктор Григорович – відомий на чернігівській землі журналіст. Він закінчив історичний факультет Чернігівського державного педагогічного інституту. Працював у газетах «Наш край», «Чернігівські відомості».  Співробітничав з редакціями всеукраїнських газет, зокрема, був громадським кореспондентом республіканської гагети «Спортивна газета». Член Національної спілки журналістів України. Нагороджений золотою медаллю української журналістики (2009). Співавтор більше як шести книг з військово-патріотичної тематики та краєзнавчої тематики.
    Лауреат республіканських премій по висвітленню проблем спорту (1984), правоохоронної діяльності 1993 Переможець всеукраїнських конкурсів у номінації «Найкраші спортивні журналісти року» (2008-2012).
    За внесок у розвиток олімпійського руху України має Подяку Президента Національного Олімпійського Комітету України Сергія Бубки (2010).
    Перебуваючи в 2014 році довший час  в рідному селищі, не залишав свою журналістську діяльність, неодноразово друкувався в районному часописі  «Новини Підгір»я».
    Дуже приємно, коли такі люди пам»ятають про свій край і людей, з якими проживали. Нас, працівників бібліотеки вражає і те, що Віктор Береговий кожного року, перебуваючи у відпустці,  не тільки  відвідує бібліотеку,  перечитує всі краєзнавчі періодичні видання,цікавиться  життям бібліотеки,  але й переймається нашими проблемами.  Знаючи про акцію «Подаруй бібліотеці книгу» цього року привіз в подарунок свою книгу «Спортивне сузір»я Чернігівщини», де вміщені літературні портрети провідних спортсменів і тренерів, які своїми спортивними здобутками прославили Чернігівщину.  Ця книга зацікавить  широкий загал любителів спорту.

               

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*