Подарунок з діаспори

  З давніх-давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, є книга. У ній духовне начало, духовний заряд і духовний меч нації. Книги – неначе кораблі думок, що мандрують хвилями часу і дбайливо несуть свій цінний вантаж від покоління до покоління. А вчасно прочитана книга – величезна удача. Вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. Тож недарма в народі кажуть, що людина перестає мислити, коли перестає читати.
    Нещодавно фонд Перегінської міської бібліотеки поповнили понад 100 примірників книг та періодичних  видань  подаровані Марією Дубик з Торонто. Пані Марія  дуже часто спілкується з українцями, особливо з нашою односельчанкою,  активною користувачкою  бібліотеки Галиною Гринечко, цікавиться життям українців, розвитком культури. Її болить душа за український народ, за збереження культурних цінностей в Україні.  Вона передала книги для бібліотеки видані у Канаді. Всі вони на українській мові. Це історична тематика на виховання поваги  і гордості за борців волі і незалежності України.

                
    Завдяки цьому в бібліотеці створено тематичну поличку „Подарунок  з діаспори”, що значно вплинуло на підвищення рейтингу бібліотеки

    Значна кількість переданих літературних цінностей свідчить, перш за все, про освіченість і високий інтелектуальний рівень зарубіжних українців, оскільки вони, як представники еліти суспільства, усвідомлюють роль і значення духовного надбання – книг, що сприятимуть культурному розвитку та підвищенню освітнього рівня їхніх земляків також.

    Реакція всіх присутніх була радісною: ніхто не приховував своєї великої задоволеності від подарунку, тому з першої ж нагоди почали розглядати та вивчати асортимент  книжок.

                          
    Книги завжди потрібні людині і сьогодні, і в майбутньому, тому бібліотека  щиро вдячна  Марії Дубик з Торонто і всім, хто піклується про поповнення її фондів.